Strona Głowna

Zapraszamy na kolejną edycję eventów:

ŁÓDŹ – 9 czerwca 2024

TORUŃ – 16 czerwca 2024

ELBLĄG – 8 września 2024

WARSZAWA EXPO XXI – 29 września 2024

SZCZECIN – 13 października 2024

ŁÓDŹ – 20 października 2024

LUBLIN – 24 listopada 2024


Wystawców zapraszamy do rejestracji.


Odkryj świat zwierząt egzotycznych!

Witaj na Egzotyczne Zwierzęta – Twoim przewodniku po fascynującym świecie zwierząt egzotycznych! Jeśli pasjonują Cię niezwykłe stworzenia z najdalszych zakątków świata, to jesteś w idealnym miejscu.

Zwierzęta egzotyczne to nie tylko tajemnicze, kolorowe ptaki z tropikalnych lasów czy majestatyczne koty z afrykańskich sawann. To także mniej znane, ale równie fascynujące gatunki, które mogą zaskoczyć nawet doświadczonych miłośników fauny. Nasza strona to wrota do świata, gdzie każde zwierzę egzotyczne opowiada własną, unikalną historię.

Dlaczego warto zainteresować się zwierzętami egzotycznymi? Poznawanie ich jest nie tylko niezwykle ciekawe, ale także pozwala zrozumieć złożoność i piękno naszej planety. Każde spotkanie z zwierzęciem egzotycznym to lekcja o bioróżnorodności, ochronie środowiska i zrównoważonym życiu

Na naszych eventachznajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o zwierzętach egzotycznych: od fascynujących faktów, przez porady dotyczące opieki, po inspirujące historie. Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w podróż po świecie zwierząt egzotycznych? Przyłącz się do nas już dziś!

To właśnie tutaj zawitają do nas EGZOTYCZNE ZWIERZĘTA! – Wydarzenie z nową jakością na polskim rynku eventowym z branży terrarystycznej i akwarystycznej, które ma na celu promowanie naszej branży.

Tworzymy miejsce na mapie Polski do którego każdemu będzie po drodze. Niewielka odległość z każdego zakątka naszego kraju zachęca do przyjazdu i uczestnictwa w jednych z największych tego typu eventów organizowanych w kraju.